#stos - maj

Jeśli ktoś zna sposób na niemal natychmiastową mobilizacje do działania niech da mi znać. Bardzo chętnie z niego skorzystam. Moja organizacja wolnego czasu, którego i tak nie mam zbyt wiele, leży i śmieje mi się w twarz. Aż wstyd narzekać na to aż tyle razy. Dlatego przejdźmy do rzeczy przyjemnych.


Już nie raz wspominałam, że oprócz książek mam jeszcze jedno uzależnienie - płyty. Ostatnio poszerzam ich kolekcje. Tym razem na półce przybyła mi płyta Organka zatytułowana "Glupi". Uwielbiam ją i zarażam domowników. I to z pozytywnym skutkiem

Ale wracajmy do tematu książek. "Droga" intrygowała mnie od dawna. Właściwie odkąd obejrzałam film. Jednak dopiero lektura "Kasacji" popchnęła mnie do tego zakupu. Uwielbienie Kormaka musi być uzależnione. Musiałam to sprawdzić.
"Książę mgły" to jedna z tych książek, których zakup jest całkowicie przypadkowy, a cieszy ogromnie. W końcu książki kupione za zaledwie kila złotych to prawdziwa gratka.
Czy kogoś dziwi fakt, że pojawia się tu "Trawers"? Bo na pewno nie mnie. To była pozycja obowiązkowa w ubiegłym miesiącu. Rzecz jasna już od dawna jestem po lekturze, ale nie mam pojęcia kiedy pojawi się tekst.
"Black Ice" i trylogia "Dotyk Julii" to egzemplarze od wydawnictwa Otwartego. Dostałam je wraz z ebookiem "Niebezpiecznych kłamstw". Dwie z nich są już dawno przeczytane, ostatnia czeka na nieco więcej czasu.
A Ty jakie książki kupiłeś w ubiegłym miesiącu?

13 komentarzy:

 1. ,,Trawers" to i moja lektura obowiązkowa, jeszcze tylko szybko muszę skończyć ,,przewieszenie", ale czasu brak :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny stosik! Ja przyznam się do tego, że w tamtym miesiącu nie kupiłam ani jednej książki. Po prostu brak funduszy wpłynął na to wszystko. Ale mam przynajmniej powód, aby zacząć nadrabiać tytuły zalegające na półkach. ;)
  Czekam na recenzje i pozdrawiam! :*
  #Ivy z Bluszczowych Recenzji

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie to nie kupiłam żadnej, a całkiem sporo dostałam :) m.in. Krew i Stal, Grimm City. Wilk! czy drugi tom Zwiadowców.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie się Droga bardzo nie podobała i było to straszne rozczarowanie dla mnie. Tylko, że to ten specyficzny, jakby bezosobowy styl... Ciekawa jestm czy Tobie się spdoba :) Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też potrzebuje takiego jakieś sposobu do mobilizowania się! :D Miłej lektury ;)

  Ja właśnie dzisiaj kupiłam... 7 książek! Ale to dzięki promocji na Znaku :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny stosik <3 Z chęcią bym przeczytała "Drogę" i "Black ice" :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Z twojego stosiku mam w planach przeczytać "Trawers", "Black Ice" i trylogie "Dotyk Juli" :)
  W ostatnim miesiącu kupiłam sobie "Panią Noc", "Ugly love" i "Zanim się pojawiłeś". Wszystkiego pozycje już przeczytane :)
  W tym miesiącu planuję sobie pokupować kolejne książki m.in. książki Mroza. Po pierwszym spotkaniu z nim podczas "Kasacji" zakochałam się i chcę przeczytać wszystko co kiedykolwiek napisał. ;) Chcę też kupić sobie "Alive. Żywi" i dostanę zaległy prezent od rodziców na Dzień Dziecka - "Pięć królestw. Strażnicy kryształów" Brandona Mull'a. Ojej, ile nowych książek będzie, już zacieram rączki :D
  Zaczytanego czerwca! :D
  Pozdrawiam Tris *.* z http://hopebravestory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja jeszcze nie zaczęłam tej trylogii Mroza, jeszcze kończę trylogię z Chyłką, ale sięgnę po tę jak tylko skończę tamtą.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na Drogę czaję się już od dłuższego czasu, dlatego będę czekać na Twoją recenzję (może w końcu ona zmotywuje mnie do sięgnięcia po tę książkę) :D Zazdroszczę Trawersu. Tak bardzo chciałbym w końcu poznać zakończenie tej trylogii :)
  http://mybooktown.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja od Otwartego wybrałam "Delirium" bo "Dotyk Julii" czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja ze stosiku czytałam całą trylogię Dotyku Julii, natomiast "Black Ice" już czeka w kolejce.^^
  Pozdrawiam ~ bacha
  dostatniejstrony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. "Dotyk Julii" podobał mi się bardzo, więc muszę w końcu zabrać się za kolejne części.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja nie czytałam jeszcze "Trawersu", ale również jest to dla mnie lektura obowiązkowa :D

  OdpowiedzUsuń

Komentarz to dla Ciebie chwila, zaledwie kilka uderzeń w klawiaturę. Jednak dla mnie, jest to ogromna siła motywująca do działania. Dlatego dziękuje Ci za każde słowo jakie tu zostawiasz. ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.