#stos - marzec

Niby jestem studentem. Typowym. Niby nie mam pieniędzy, niby psiocze, że ciągle mi na coś brak. Jedzenie przywożę z domu w ogromnych ilościach i oszczędzam na czym się da (czyli prawie wcale). A jednak gdy trzeba, to znajdę fundusze. Na książki zwłaszcza. Dlatego, pod koniec niemal każdego miesiąca, jestem miło zaskoczona gdy zerkam na półkę. Bo w każdym przybywa tam moich dzieciaczków!


Od jakiegoś czasu przeżywam zachwyt ilością książek w supermarketach. A zwłaszcza nad promocjami jakie są na nie nakładane. Ostatnio właśnie w jednej z takich sieciówek znalazłam te cudeńka. "Przejęcie władzy" zaintrygowało mnie opisem. Próbuje się zabrać do jej lektury, ale nie idzie mi to dobrze. Co prawda "Szklany tron" znam tylko z jednego tomu, jednak mogłam się oprzeć pokusie, by nie sprawić sobie opowiadań o Celaenie. Zwłaszcza, gdy każda część kosztuje jedyne 6,99. Połowa już za mną!
"Nieukarani" i "Czarna kolonia" to egzemplarze recenzenckie od wydawnictw Novae Res i Drageus. Jedyne, ale za to miło zaskakujące.
Ostatnia część tego stosu to moje najbardziej wyczekane dzieciaczki. "Chrzest ognia" był oczywistym wyborem po mojej fascynacji Wiedźminem. Tekst o drugiej części powinien pojawić się niedługo. A razem z nim moja opinia o "Powiedz, panno gdzie ty śpisz". Ostatnia z pozycji, była dla mnie mega zaskoczeniem. Tylko szkoda, że niezbyt w pozytywnym sensie. "Dziewczyna z pociągu" jednak nie będzie moją ulubienicą.

15 komentarzy:

 1. Ciekawa jestem książek Sary Maas. No i Sapkowskiego pasowałoby w końcu dorwać;>

  OdpowiedzUsuń
 2. Super market rzeczywiście ostatnio celują w książki. I nie mogę pójśc nawet po jedzenie, bo od razu idę... wiadomo w którą stronę xD
  Tam gdzie najlepiej pachnie. Książkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Różnorodność opinii o Dziewczynie z pociągu sprawia, że mam tą książkę w planach, aczkolwiek bliżej nieokreślonych ;)
  Ja zaszalałam w marcu z zakupami, trzeba się będzie w kwietniu powstrzymywać...

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne zdobycze :)
  Ja to byłam stałą bywalczynią marketów przede wszystkim ze względu na te przeceny! :) Te piękne 9,99; 6,99; 14,99...żyć nie umierać! :)

  www.zksiazkadolozka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak dużo wspaniałych książek! Większość mam za sobą (np. nowelki pani Sarah J. Maas), więc mam nadzieję, że ci się spodobają. Serdecznie gratuluję egzemplarzy recenzenckich i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszyscy mówią o szklanym tronie, ech muszę wreszcie przeczytać! :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szklany tron <3
  Wiedźmin <3
  Hmm, ciekawa jestem tej recenzji Dziewczyny z pociągu...

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę przeczytać "Dziewczynę w pociągu" :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam "Szklany tron", więc sama muszę sobie sprawić te krótkie opowiadania o Celaenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ach, znam ten urok wyprzedaży! Mnie udało się dorwać "Zabójczynię" (czyli zbiór tych czterech nowelek o Celaenie) z 50% rabatem w Empiku i nie posiadałam się ze szczęścia, bo uwielbiam tę serię i cierpię w oczekiwaniu na czwarty tom! A "Dziewczyna z pociągu" wciąż przede mną, grzecznie czeka w kolejce, aż znajdę dla niej trochę czasu, bo na razie moją uwagę w całości pochłonęły opasłe podręczniki z biologii i z chemii :/

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 11. Mój kochany Sapkowski!!!!<3
  Zapraszam na Czytelnicze Nawyki TAG:)
  http://przewodnik-czytelniczy.blogspot.com/2016/04/tag-1-czytelnicze-nawyki.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja się w końcu muszę zabrać za "Wiedźmina"! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Och, a miałam takie nadzieje co do "Dziewczyny z pociągu" :(

  OdpowiedzUsuń

Komentarz to dla Ciebie chwila, zaledwie kilka uderzeń w klawiaturę. Jednak dla mnie, jest to ogromna siła motywująca do działania. Dlatego dziękuje Ci za każde słowo jakie tu zostawiasz. ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.